כשאני מטיילת בטבע, או סתם פוסעת בשבילי הקיבוץ אני מאוד אוהבת לקטוף לי איזה פרח ריחני או עלה, למולל אותו בכף היד ולהריח. זאת תחושה נפלאה שמיד מעלה לי חיוך וגורמת לי פשוט להרגיש נפלא. אתם חייבים לנסות, גבעול לבנדר, עלה של עץ לימון, למונגראס, פרח יסמין או פרנג'יפני יש בשפע.

גם כשאני הולכת לספא טוב, סאונה חמה או אפילו שיעור יוגה אני פוגשת ריחות טובים ומרגיעים של צמחים כמו אקליפטוס, לבנדר, ברגמוט משב הריח שמלווה את החלל באופן אוטומטי גורם לי להתרכך ואני נהיית שלווה ורגועה יותר.

לפני כחמש שנים באוסטרליה כשהתחלנו לעסוק לראשונה בארומתרפיה ושמנים אתריים חיפשנו אני ויוני מוצר חדשני שיפיץ את הריחות הטבעיים בחלל, ככה הגענו למפיץ ריח החשמלי ובשנייה התאהבנו. עד היום המפיץ ריח מלווה אותנו לכל מקום ולמרות שכבר הרבה זמן עבר והשתמשנו בו אלפי פעמים בכל פעם שאני שמה כמה טיפות של שמן אתרי או משלבת כמה שמנים אתריים יחד אנחנו פשוט מעלים את אותו חיוך על הפנים.

איך זה עובד ומה זה נותן לנו?

מפיץ ריח חשמלי עובד בשיטה של אדי מים קרים המפיצים ריח טבעי של שמנים אתריים בחלל. הריחות הטובים משדרגים את הבית, או כל חלל שאנחנו נמצאים בו ורוצים להרגיש תחושות נעימות וביתיות. אחד היתרונות הבולטים של המכשיר הוא השימוש בשמנים טבעיים שמופקים מצמחים שונים כמו לבנדר, למונגראס, אקליפטוס ועוד.. לכל אחד מהם תכונות ארומתרפיות שונות שקשורות לגוף ולנפש למשל רוגע והתרוממות מצב הרוח, צינון ושיעול, וגם הרחקה של יתושים.

על טעם וריח אין מה להתווכח

תמיד לקוחות שואלים אותי מה הריח הכי טוב? ואני עונה שהריח שהם אוהבים זה הריח הכי מומלץ בשבילם! על טעם וריח אין מה להתווכח וזה כל כך תלוי בזמן, בעונה, במצב הנפשי. גם אצלי זה משתנה מתקופה לתקופה למשל בחורף אני מאוד אוהבת לשים לבונה, לימון או הדס ובקיץ האחרון היה לי מאוד נעים לשים שמן ורד וסנדלווד. ויש שמן אחד שתמיד אבל תמיד עושה לי טוב וכנראה לא במקרה הוא מלך השמנים הבלתי מעורער- לבנדר!