קסם צמחים - שמנים אתריים סבונים טבעייםOur Story

הסיפור שלנו

קסם צמחים וטבע פתחו לנו את הצ'קרה, אורח חיים טבעי מתחיל בקסם צמחים, אצלנו הכל התחיל ב Daintree village.
הכל התחיל באוסטרליה בכפר קסום שנקרא Daintree, כפר מדהים ביופיו טובל בירוק אינסופי, תושביו חיים כדרך הטבע אורח חיים טבעי. תמונת הכפר נצרבה אצלנו בזיכרון וזה כבר לתמיד. הגענו לשם בשעת צהריים לוהטת אחרי נסיעה ארוכה ורק מי שהיה באוסטרליה יכול להבין כמה זה ארוך. כל הדרך חיכינו וציפינו לפגוש את אשת הטבע, ג'וס מארי, אישה כבת ארבעים פלוס, שאליה הגענו לעבודה חקלאית. לג'וס יש חנות למוצרים טבעיים שנרקחים על ידה בעבודת יד בעזרת מתכונים שקיבלה ועברו ממשפחתה בדורי דורות. ג'וס קנתה שטח עצום בג'ונגל ושם היא בונה את ביתה האקולוגי וביקשה את עזרתנו בשמירה על הבית. לבית אין קירות רק רשתות נגד יתושים.

מהר מאוד התחברנו והשתלבנו בטבע הפראי לצד עבודה בחנות הטבע שבה רקחנו יחד עם ג'וס את הסבונים הטבעיים. תחושה של חיבור עוצמתי במקום שהטבע שולט בו ממש כמו בחוברות של נשיונל ג'יאוגרפיק. קצת אחרי שקיבלנו שנה נוספת באוסטרליה פתחנו את הדוכן הראשון שלנו עם מוצרים טבעיים לעור שנעשו בעבודת יד על ידי ג'וס מארי ושמם Daintree Naturals.

קסם צמחים או באנגלית Herbal Magic נולד לאחר כחצי שנה של צבירת ניסיון בתחום תוך כדי עבודה אינטנסיבית שלנו בשווקים של העיר בריזביין. זאת הייתה חוויה נפלאה ואוסטרליה נפלאה ומדהימה גם כן, אך הגעגועים לבית ולמשפחה היו רבים והחזירו אותנו ארצה. הביזנס היה כל עולמינו באוסטרליה, השמנים, הריחות, המגע הטבעי על העור אנחנו כבר לא יכולים לראות את עצמינו בלעדיו ועל כן נמשיך עם הקסם הזה מתוך רצון פנימי חזק לייצר מוצרים 100% טבעיים ולשתף אתכם בחוויות בהם זכינו. לי קוראים יעל ולבן זוג שלי קוראים יוני, כיום אנחנו גרים בקיבוץ שמיר שבצפון ושנינו עובדים במרץ על פיתוח העסק שלנו בארץ קסם צמחים.

קסם צמחים - בית מלאכה לייצור של סבונים טבעיים בגליל העליון

קסם צמחים הוא בית מלאכה גלילי לייצור של סבונים ומוצרים טבעיים בעבודת יד. את הסבונים שלנו אנחנו מכינים בקפידה ובאהבה גדולה על מנת להפיק סבון טבעי עשיר שמפנק את העור ומשאיר אותו נקי, רך, בריא ומלא חיוניות. המגע המלטף והריחות הטבעיים ייקחו אתכם היישר אל הטבע, אל מרחב פתוח שם תוכלו להתחבר אל הקסם הזה שממנו אנחנו התחלנו.

קסם צמחים שם דגש על שירות אדיב ומסור לכל לקוח ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה. תמיד בשבילכם, קסם צמחים!

    טופס צור קשר

    לפרטים והזמנות צרו איתנו קשר 053-3583344
    או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    הצטרפו לקבלת עדכונים וחדשות מהאתר


    טופס צור קשר