מדיניות משלוחים

 מדיניות משלוחים

קסם צמחים עושים את המיטב לשלוח אליכם בהקדם כל הזמנה.
בקנייה מעל 250₪ מקבלים דואר שליחים עד הבית חינם 

ניתן להזמין את המוצרים שלנו לכל מקום בארץ. ההזמנה מגיעה באמצעות משלוח, להלן סוגי המשלוחים שאנו מציעים והעלות שלהם:

דואר רשום – ההזמנה תצא לכל המאוחר תוך שלושה ימי עסקים, באמצעות דואר רשום של דואר ישראל ומספר המעקב ישלח לדוא"ל של הלקוח. דואר רשום צריך להגיע ליעדו תוך שבוע עד שבוע וחצי. 15.90₪ 

דואר שליחים עד לבית הלקוח – ההזמנה תצא לכל המאוחר תוך 2 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים. על פי זמני השילוח דואר שליחים מגיע ליעדו תוך יום עסקים אחד ועד 3 ימי עסקים לכל היותר תלוי ביעד. 29₪

חו"ל – המחירים תקפים למשלוחים בתוך הארץ, משלוחים לכל מקום אחר בעולם יתומחרו אחרת, ניתן ליצור איתנו קשר טלפונית או באמצעות הודעה מהאתר ונשמח לעזור לכם.

אתר האינטרנט herbalmagic משמש כחנות מקוונת לרכישה של מוצרים.
קסם צמחים מאפשרת רכישה של מוצרים בדרך נוחה ומהירה. גלישה באתר או רכישה מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון. אם אינך מסכימ/ה לתנאיו הנך מתבקש/ת בבקשה לא לעשות שימוש באתר.
תקנון זה יחול על כל שימוש או רכישה שייעשה על ידך באתר, על כן הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו.

מדיניות ביטולים והחזרות

ביטול עסקה
הלקוח אשר ביצע פעולת רכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן התשע"א 2010 וחוק הגנת הצרכן התשמ"א- 1981.

המוצר יוחזר באריזתו המקורית כשלא נעשה בו שימוש והוא במצבו המקורי. לא יוחזרו דמי המשלוח ללקוח, והכסף יחזור ללקוח לאחר קבלת המוצר אצלנו בחברה ובדיקתו תוך 3 ימי עסקים.

באם אינך שבע רצון מהמוצר ורוצה להחזירו יש להודיע על כך עד 48 שעות מרגע קבלתו במייל אלינו או בטלפון. המשלוח חזרה אלינו ישולם על ידי הלקוח.

שימו לב

במידה וחל עיכוב במשלוח שתלויה בדואר ישראל, אנחנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לזרז ולאתר את המשלוח. אולם הלקוח לא יוכל לדרוש פיצוי בעבור עיכוב זה.

קסם צמחים שומרים לעצמם את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות כלשהי. במקרה כזה ניצור קשר עם הלקוח תוך 24 שעות ונזכה באם חויב.

    טופס צור קשר

    לפרטים והזמנות צרו איתנו קשר 053-3583344
    או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    הצטרפו לקבלת עדכונים וחדשות מהאתר

    טופס צור קשר